KIEKVIENAS PASIEKIMAS PRASIDEDA SPRENDIMU PABANDYTI

Rugpjūčio 28 d. (šeštadienį) V. Knašiaus krepšinio mokykla kartu su 3X3 Klaipėdos lyga, organizuoja ”Judriosios mugės 3X3 krepšinio turnyrą”

 

 

Krepšinio 3X3 turnyre kviečiame dalyvauti: U15 (2007 m. ir jaunesni), U13 (2009 m. ir jaunesni). Dalyvauti ir varžytis, dėl prizų gali visi norintys, kurie suspės užsiregistruoti. Komandų dalyvių skaičius ribotas NEDELSK. Komandą sudaro 3-4 žaidėjai, tiek mergaitės tiek berniukai rungtyniaus vienoje kategorijoje. Varžybų pradžia – 11 val. Turnyras organizuojamas pagal patvirtinas FIBA 3X3 krepšinio taisykles. Renginio vieta: KLAIPĖDOS POILSIO PARKAS (Stadiono g. 16).

 

 

Krepšinis daugeliui lietuvių šventas reikalas. Gera jį žiūrėti, gera ir pačiam žaisti. Šiai sporto šakai neabejingi daugelis žmonių. Ne veltui, tai yra puikus būdas judėti ir jausti komandos dvasią. Bet ar tai vieninteliai krepšinio privalumai? Ar viską žinote apie šio žaidimo teikiamą naudą? Padėsime Jums ir dar plačiau supažindinsime Jus su krepšinio sporto šaka. Lauksime Jūsų Rugpjūčio 28 d. Klaipėdos poilsio parke. O gal Jums pasiseks ir atvyksite tuo metu kai pas mus svečiuosis gerai žinomi praeities, dabarties ir ateities krepšinio žaidėjai. Registracija į 3X3 turnyrą ČIA.

 

 

V. Knašiaus pavilione taip bus vykdoma : 1. Registracija į naujai renkamas ir jau esamas grupes. 2. Kol vaikai dalyvaus estafetėse, tėveliai turės galimybę pabendrauti su mūsų mokyklos treneriais, administracijos darbuotojais ir išsiaiškinti visus Jums rūpimus klausimus. 3. Neeilinė galimybė pabendrauti su žymiais krepšininkais. 4. Sudalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių prizų su V. Knašiaus KM simbolika .

Socialia medija, dalinkimės kartu!

Kalendorius

2023 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Naujausi įrašai:

Susijusios kategorijos:

AKTUALU

Daugiau straipsnių

DIDŽIAUSIA PERGALĖ – SUDARYTOS SĄLYGOS TOBULĖTI

„Visada atsiranda tas darbinis arkliukas, kuris per charakterį, užsispyrimą iššauna ir nustebina. Nesivaikome rezultato stovėti aukštai turnyrinėje lentelėje. Žinoma, siekiame laimėti kiekvienas rungtynes, tai prideda

Skirkite 1,2 procento V. Knašiaus KM

Vasara – tinkamiausias metas individualiam darbui, tačiau šiuo metų laiku labai sunku susirasti treniruočių partnerį : vieni išvykę pas senelius, kiti – į kelionę, o kai